USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі після реконструкції за 50 мільйонів відкрили будівлю суду, – ФОТО

У Запоріжжі після реконструкції за 50 мільйонів відкрили будівлю суду, – ФОТО

Сьогодні, 6 грудня, відбулося урочисте відкриття після реконструкції будівлі Шевченківського районного суду Запоріжжя.

Про це повідомляють на сайті Запорізької ОДА.

Як розповів голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, за останні п’ять років по країні відкрито 83 об’єкти. На Запоріжжі відкривається по одній будівлі на рік, тож Шевченківській суд став п’ятою будівлею. На наступний рік планується відкриття після ремонту суду в Мелітополі.

У приміщенні Шевченківського суду після реконструкції забезпечили максимально короткий маршрут між входом та канцелярією, встановили інформаційні стенди, облаштували зручні місця для очікування, сучасну систему вентиляції і т.п.

Крім того, під час реконструкції вхід до будівлі обладнали пандусом, поруч з дверима  встановлено кнопку виклику, в суді облаштовано спеціальну вбиральню для осіб з особливими потребами.

У залах судових засідань встановили передбачені процесуальним законодавством засоби фіксування судового засідання в режимі звукозапису, відеозапису та відеоконференцзв’язку.

А у залах судових засідань для розгляду кримінальних проваджень встановлено загородження зі скла, які відокремлюють підсудних від складу суду і присутніх громадян. Наявні три камери з технологією «тепла підлога» для тримання підсудних,   конвойне приміщення, окремі вбиральні для підсудних та особового складу варти, бокс для заїзду конвойного автомобіля.

На сайті системи «Прозоро» можна дізнатися інформацію, що вартість реконструкції сягнула майже 50 мільйонів гривен.


Читайте також: У Запоріжжі на маршрути вийшли ще два нових трамвая власного виробництва, – ФОТО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0