USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі напівзруйнований кінотеатр «Космос» захотіла взяти в оренду фірма для будівництва торгово-оздоровчого центру

У Запоріжжі напівзруйнований кінотеатр «Космос» захотіла взяти в оренду фірма для будівництва торгово-оздоровчого центру

У Запорізький міський виконавчий комітет звернулася фірма «Нова-2019» з пропозицією взяти в оренду напівзруйновану будівлю кінотеатру «Космос» на вулиці Космічній. Про це «Першому Запорозького» повідомили в департаменті комунальної власності та приватизації міськради.

На сьогоднішній день кінотеатр «Космос» відомий лише, як аварійна будівля з вибитими шибками і фанерними дверима. Останній раз там демонстрували фільми в далекому 2003 році. Кінотеатр в 2016 році повернули в комунальну власність міста, але так і не прийшли до єдиного рішення по його відновленню.

Для того, щоб прискорити ліквідаційний процес, будівлю кінотеатру і все майно передали в оперативне користування комунальному закладу «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка».

На початку 2018 року департамент комунальної власності оголосив про те, що готовий передати в оренду будівлю кінотеатру площею в 1384 квадратних метра і літній майданчик на 593 квадратних метра. На той момент пошук охочих не увінчався успіхом і тільки через через рік з’явився потенційний орендар в особі компанії «Нова-2019». Фірма була створена в кінці минулого року Андрієм і Світланою Пахар і спеціалізується на наданні в оренду власного або орендованого майна.

На Андрія Пахаря зареєстрований ряд фірм – “Світлан Холдинг”, “Мегалан Зв’язок Сервіс”, “Вольт”, “Девайс-2017”, “Смарт-Софт”, обслуговуючий кооператив “Вольт-2017”. Компанії спеціалізуються на наданні майна в оренду, комп’ютерному програмуванні, провідниковому електрозв’язку та обслуговуванні об’єктів. Як фізична особа підприємець Пахар має інтернет-клуб на Космосі.

В даний час чиновники міськради замовили експертну оцінку об’єкта для розрахунку вартості оренди у фірми «Експертно-аналітичний центр». Після її проведення, департамент повинен узгодити висновки і підготувати нарешті проект договору оренди для підпису між сторонами.

– Ми хочемо взяти приміщення в оренду і подивитися, що відбувається з фундаментом і самою будовою, яка є в наявності. У планах у нас взагалі побудувати торгово-оздоровчий центр з кінотеатром, тренувальними залами і комплексом оздоровлення, – розповів «Першому Запорозькому» Андрій Пахар.

Нагадаємо, що в 2013 році, на підставі рішення конкурсної комісії департаменту комунальної власності та приватизації міськради, будівля «Космосу» передали в оренду ТОВ «Запорожбудінновація». За договором майно повинно було використовуватися орендарем для розміщення кінотеатру, але фактично – приміщення весь цей час пустувало, а тодішній орендар стабільно мав заборгованість по орендній платі, по компенсації сум земельного податку та комунальним виплатам.

4

В Запорожье вместо кинотеатра может появиться тренажерный зал | Actual Today2019-06-13 17:47:10
[…] кинотеатра «Космос» на улице Космической. Об этом «Первому Запорожскому» сообщили в департаменте коммунальной собственности и […]
Галина2019-06-13 15:28:51
А еще бы детский развлекательный центр неплохо. Ближайшие "прыгалки" за тридевять земель.
Кинозритель2019-06-12 22:37:42
Знатная получится пивнушка. За просмотр современных фильмов нужно зрителям хорошо приплачивать.
Никак2019-06-12 19:16:10
Ну наконец-то, хоть порядок наведут и уголок цивилизации там будет. Дерзайте!!!!