USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі поліція провела нічний карантинний рейд по розважальних закладах, – ВІДЕО

У Запоріжжі поліція провела нічний карантинний рейд по розважальних закладах, – ВІДЕО

У Запоріжжі поліція провела нічний рейд по розважальних закладах міста, щоб з’ясувати, чи дотримуються вони карантинни норм.

Про це повідомляють в Національній поліції Запорізької області.

В ніч з 26 на 27 вересня співробітники поліції провели відпрацювання розважальних закладів, розташованих в місті Запоріжжі – на предмет дотримання карантинних норм.

Як відомо, згідно з прийнятим рішенням на території регіону з «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки забороняється робота розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з 24:00 до 07:00.

7 мобільних груп у складі двох співробітників поліції кожна і 3 наряди спецпідрозділів батальйонів патрульної поліції особливого призначення «Скіф» і поліції особливого призначення перевірили 20 кафе і нічних клубів Запоріжжя.

В результаті рейду на адміністраторів закладів складено 4 адміністративних протоколи за статтею про порушення правил карантину людей Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція за статтею передбачає накладення штрафу від одного до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція нагадує, що кожен власник кафе чи ресторану повинен строго дотримуватися карантину, контролювати виконання вимог чинного законодавства адміністрацією та працівниками установи, а також стежити за змінами в нормативно-правовій базі України.

Робота в цьому напрямку триває.


Читайте також:

Сьогодні по всій Запорізькій області через зростання хворих COVID-19 жорстко посилили заходи карантину

У Запоріжжі на Правом березі закрили відомий палац культури «Запоріжтрансформатор», – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0