USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі планують відбудувати багатоповерхівку на проспекті Соборному, яку минулого тижня зруйнувала російська ракета

У Запоріжжі планують відбудувати багатоповерхівку на проспекті Соборному, яку минулого тижня зруйнувала російська ракета

23 жовтня хід робіт з відбудови чотирьох зруйнованих ворожими ракетами багатоповерхівок у Запоріжжі перевірила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська.

Про це повідомив в.о. мера Анатолій Куртєв.

За його словами, на спільній нараді в обласній військовій адміністрації заступниця міністра висловила рекомендації та зауваження щодо ходу відновлювальних робіт.

Також на нараді обговорили подальшу долю будинку на Соборному, 44, який був зруйнований російською ракетою минулого тижня. Ця багатоповерхівка теж буде відбудована — таке рішення підтвердила і заступниця міністра.

Нагадаємо, вночі 18 жовтня російські війська вдарили по багатоповерховому будинку в центрі Запоріжжі. П’ятеро людей загинуло, ще п’ятеро доставлені в лікарні. Зруйновані квартири в одному з під’їздів з 3-го до 5-го поверху. Вночі 19 жовтня рятувальні роботи були завершені.

Мешканці Запоріжжя чули вибухи, ворог поцілив по місту двома ракетами: що відомо


Читайте також:

Окупанти завдали 152 удари по Запорізькій області: найбільше влучань зафіксовано на оріхівському

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0