USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відкрили виставку сучасних фотопроектов авторів з різних країн - ФОТО

У Запоріжжі відкрили виставку сучасних фотопроектов авторів з різних країн - ФОТО

Вчора, 8 серпня, в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Точка зору». Це головна експозиція міжнародного фотофестивалю Odesa Photo Days 2019.

У трьох залах на трьох поверхах представлені 11 серій таких авторів Мігель Бруш (Німеччина), Майкл Даннер (Німеччина), Марко Кастеллі (Італія), Vaste Programme (Леонардо Магреллі, Алессандро Тіні, Джулія Вінья) (Італія), Фернандо Монтьель Клінт (Мексика ), Михайло Палінчак (Україна), Карлос Парі (Іспанія / Венесуела), Володимир Шіпотільніков і Анна Пилипюк (Україна), Емі Френд (Канада), Арімаса Фукукава (Франція), Йоргос Ятроманолакіс (Греція).

Всі одинадцять серій в одну експозицію зібрала куратор фестивалю Odesa Photo Days Катерина Радченко. У Запоріжжі виставка такого масштабу відбувається вперше.

Експозиція являє собою сукупність авторських поглядів на багатогранність світу і безліч шляхів порозуміння реальності. За своєю природою фотографія не є документом, однак кожне окреме зображення має документальну цінність. І воне не обов’язково є зафіксованим і абсолютним в сприйнятті.

Жителі і гості міста зможуть ознайомитися з фотороботами в музеї до 14 вересня включно.

Нагадаємо, що проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом і здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережі національних інститутів культури Європейського Союзу. Організатор Odesa Photo Days – громадська організація «Художні подорожі».

0