USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відкрили Почесне консульство Латвії, – ФОТО

У Запоріжжі відкрили Почесне консульство Латвії, – ФОТО

Сьогодні у Запоріжжі відкрили Почесне консульство Латвійської Республіки.

Про це повідомляють у обласному управлінні облдержадміністрації.

У церемонії урочистого відкриття взяла участь офіційна делегація Латвійської Республіки у складі Міністра закордонних справ Едгарса Рінкевичса, Надзвичайного та Повноважного Посла в Україні Юріса Пойканса, заступника керівника Офісу Міністра закордонних справ Андрейса Карповічса, другого секретаря Департаменту Східної Європи та Центральної Азії МЗС Яниса Калви. Також на відкритті були присутні керівник області Віталій Туринок, голова обласної ради Григорій Самардак, перший заступник міського голови Сергій Мішок, почесні консули Австрії та Болгарії в Запоріжжі, представники громадськості.

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс представив громаді нового Почесного консула Латвійської Республіки в м. Запоріжжя Юрія Підгорного. До речі, саме у Запоріжжі відкрилося п’яте Почесне консульство Латвійської Республіки в Україні.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла в Україні Юріса Пойканса, це представництво Латвії у східній Україні є дуже важливим. Для більшості західних областей близькість європейського кордону має більше переваг, у тому числі налагоджено всі можливі зв’язки. Тож тепер латвійське представництво розширює географію та сподівається на реалізацію запланованих проєктів.

Головні завдання консульства полягають у захисті інтересів громадян Латвії, що знаходяться на території Запорізького регіону, а також у зміцненні економічного співробітництва між представниками регіону та бізнесменами Латвії, розширенні наукових, культурних, туристичних та інших зв’язків і подальшого розвитку політичного діалогу між двома країнами.

Нове представництво дозволить поглибити економічні, соціальні зв’язки,  культурне співробітництво між Запорізькою областю та Латвійською Республікою.

Читайте також: Запорізький екс-нардеп намагався обдурити НАЗК, здешевив вартість свого Mercedes

0