USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі засудили жінку, яка викинула п'ятимісячну дитину з балкона

У Запоріжжі засудили жінку, яка викинула п'ятимісячну дитину з балкона

Вчора, 24 червня, суд поставив крапку в справі мешканки міста, яка викинула п’ятимісячну дівчинку з балкона третього поверху. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, подія трапилася в кінці листопада 2017 року будинку на вулиці Бородінської. Тоді 39-річна жінка прийшла разом зі своєю 5-місячною донькою в гості до друзів. Поки дитина спала в колясці в спальні, вони вживали спиртні напої. Через деякий час мати дитини і чоловік вирішили піти в магазин за алкоголем, залишивши в квартирі дитину і його співмешканку.

 У цей час дитина почала сильно плакати. Жінку, яка перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння, це дратувало і вона скинула дівчинку з балкона третього поверху.

Незабаром чоловік з подругою повернулися з магазину і помітили пропажу дитини і почали відразу шукати його. Почувши плач з вулиці, вони знайшли малюка на землі під балконом.

В результаті падіння дівчинка отримала серйозні травми, які в сукупності були кваліфіковані як «тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя».

За скоєне Запорожанка судили за ч.2 ст.15, ч.2 п.2 ст.115 КК України. В результаті суд призначив їй покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

1

Адвокат2019-06-26 22:42:01
Сурово! А если бомжа замочить, то условный срок.