USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі обмежать рух на греблі ДніпроГЕС через ремонт ділянки дороги

У Запоріжжі обмежать рух на греблі ДніпроГЕС через ремонт ділянки дороги

На проїжджій частині ДніпроГЕСу намір знову проводити роботи по заміні деформаційних швів. Для організації реконструкції рух по одній з чотирьох смуг перекриють з 10 червня.

– З 10 червня рух по одній з чотирьох смуг проїзної частини автодороги буде по черзі обмежена. Орієнтовний термін робіт – 3 місяці, – повідомили в прес-службі «Укргідроенерго».

Ремонтні роботи по заміні деформаційних швів узгоджені з усіма міськими службами. На час перекриття буде організовано реверсивний рух згідно із затвердженими схемами.

У «Укргідроенерго» просять водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і враховувати дану інформацію під час планування свого маршруту.

Нагадаємо, що в планах у власника протягом цього року на греблі ДніпроГЕС завершити роботи щодо посилення дефектних металоконструкцій мосту, ремонту та антикорозійного захисту перил, а також зміцненню існуючого бар’єрного огородження.

2

ВасЯ2019-06-08 12:44:32
Неплохую "кормушку" нашли, за мост и не думают браться.
ЦэЕуропа2019-06-08 12:40:31
Очень благодарны!!! Помним еще по прошлому году: мало того, что жара и духота в маршрутках в час пик, так еще и пробки часовые будут В Европе ремонт дорог производят так, чтобы не оказывать неудобств никому, а тут..... вот прям европецами люди себя чувствуют.