USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі громадська організація отримала від міста нежитлове приміщення і зробила там дві квартири

У Запоріжжі громадська організація отримала від міста нежитлове приміщення і зробила там дві квартири

Господарський суд Запорізької області розглядає позов об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гоголя, 143» до міськвиконкому, міськради та КП «Основаніє».

Мешканці просять через суд визнати незаконним ряд рішень міськвиконкому, за допомогою яких пізніше чиновники передали 146 квадратних метрів нежитлового приміщення будинку під приватизацію для громадської організації «Запоріжкультпроект», а також просять скасувати державну реєстрацію прав на нерухоме майно цілого ряду приміщень.

Ще в грудні 2018 року департамент архітектури і містобудування дав дозвіл на реконструкцію цього приміщення під житлову квартиру. У реєстрі судових рішень відзначається, що нерухомість «Запоріжкультпроекту» дісталася на підставі договору купівлі-продажу № 04/18, де продавцем виступає департамент комунальної власності та приватизації. Відповідно до п.8 цього договору «об’єкт приватизації не входить до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, не є проданим і заставленим, не перебуває під арештом, судових справ щодо нього немає».

Пізніше ГО «Запоріжкультпроект» також пішла на відчуження спірного приміщення шляхом його поділу на дві частини і переведення їх в житлову нерухомість з присвоєнням їм номерів 10 і 11. У кінці січня у двох квартир також з’явилися власники на підставі договору купівлі-продажу.

Громадською організацією керує Максим Лебединський. Засновником є ​​його дружина Катерина Лебединська, яка працює в департаменті архітектури та містобудування головним спеціалістом відділу.

0