USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі викрили незаконне виробництво тютюнових виборів для кальянів, – ФОТО

У Запоріжжі викрили незаконне виробництво тютюнових виборів для кальянів, – ФОТО

В Запоріжжі виявили незаконно виготовлених тютюнових виробів  на  12 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Головному управління ДФС у Запорізькій області.

Податкова міліція спільно з Бердянський прикордонним загоном припинила діяльність «підпільного» цеху по незаконному виробництву тютюнових виробів.

Виготовлення контрафактних сумішей для кальянів відбувалося на території області. Під час виробництва використовувалися ароматизатори з різними фруктовими смаками та тютюнова сировина невідомого походження сумнівної якості. Реалізація незаконно виготовлених підакцизних товарів здійснювалась у мережі Інтернет, через торгівельну мережу на території м. Запоріжжя та служби кур’єрської доставки.

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено тютюнові суміші для кальянів, тютюнова сировина, фруктові ароматичні смакові добавки, полімерні ємності та пакети для фасування готової продукції, устаткування та пристрої для виготовлення та фасування.

Загальна вага товарів підакцизної групи становить понад – 2400 кілограмів. Орієнтовна вартість  тютюнових сумішей близько  12,2 мільйонів гривень.

Розслідування у провадженні триває. Вживаються заходи, направлені на встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.

У Запоріжжі на ЗАЗі нарощують виробництво автомобілів


Читайте також:

У Запоріжжі потяг насмерть збив чоловіка, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з допомогою нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0