USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі об’єднають декілька міських комунальних підприємств

У Запоріжжі об’єднають декілька міських комунальних підприємств

У Запоріжжі збираються обєднати декілька міських комунальних підприємств.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив секретар міської ради, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Очільник міста раніше вже зазначав, що новий 2022-й рік має стати для міста роком оптимізації, реорганізацій та об’єднань. Зокрема, у Запорізькій міській раді планують реорганізувати роботу комунального підприємства «Управління капітального будівництва», а також розпочали реформування міського департаменту охорони здоров’я. У мерії зазначають, що питання оптимізації не вплине на кількість робочих місць для медичних працівників.

«На сьогодні вже маємо чітке розуміння про необхідність об’єднання КП «Титан» та КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай». Це рішення буде винесене на розгляд депутатів на січневій сесії. Також плануємо приєднати КП «Запорізька міська друкарня «Дніпровський металург» до КП «Муніципальна телевізійна мережа» (телеканал «Z»)», – зазначив Анатолій Куртєв.

Також міська влада прийняла рішення про  необхідність підвищенн заробітних плат представниками тих професій, нестачу яких відчувають найбільше: двірникам, водіям автотракторної техніки, дорожнім робітникам, асфальтобетонникам тощо.

«Хочу зазначити, що наша основна мета – підвищення ефективності та продуктивності. Тому оптимізація торкнеться всіх галузей. Впевнений, що раціональний підхід у цьому питанні дозволить нам вивільнити додаткові кошти, які ми зможемо більш ефективно використати на розвиток Запоріжжя», – розповів в.о. міського голови.

Нагадаємо, у Запоріжжі комунальні підприємства очікують перевірки.

У Запоріжжі розпочалися підготовчі роботи для реконструкції Дніпрогесу


Читайте також:

Запорізький завод «Іскра» припиняє роботу через відсутність замовлень: в Укроборонпромі розпочали службову перевірку

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0