USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі об’єднають ще два міських комунальних підприємства

У Запоріжжі об’єднають ще два міських комунальних підприємства

У Запоріжжі збираються об’єднати ще два міських комунальних підприємства.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив секретар міської ради, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

У мерії раніше вже акцентували, що новий 2022-й рік має стати для міста роком оптимізації, реорганізацій та об’єднань. Зокрема, у Запорізькій міській раді планують реорганізувати роботу комунального підприємства «Управління капітального будівництва», а також розпочали реформування міського департаменту охорони здоров’я. У мерії зазначають, що питання оптимізації не вплине на кількість робочих місць для медичних працівників.

Окрім того, прийняли рішення щодо необхідністі об’єднання КП «Титан» та КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай», а також КП «Запорізька міська друкарня «Дніпровський металург» та КП «Муніципальна телевізійна мережа» (телеканал «Z»)». Ці рішення будуть винесені на розгляд депутатів на лютневій сесії.

«Плануємо розглянути об’єднання ще двох комунальних підприємств – «Запорізького центру диспетчеризації громадського транспорту» та «Центру управління інформаційними технологіями». Це дозволить посилити ефективність та продуктивність сервісів електронного урядування. Зазнають реформування й галузі освіти та медицини. Наразі проводимо в закладах відповідні перевірки, – розповів Анатолій Куртєв. – У ході обговорення ми визначились з подальшою долею КП «Управління капітального будівництва». Ця установа зазнає суттєвих змін – частково її функції візьмуть на себе технічні відділи, які ми плануємо створити на базі профільних департаментів, що є розпорядниками бюджетних коштів».

У центрі Запоріжжі побудують новий сквер та встановлять пам’ятник героям АТО, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Під Запоріжжям побудують центр повітряних видів спорту

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0