USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі податківці проводять перевірки бізнесу і штрафують за нелегальних працівників

У Запоріжжі податківці проводять перевірки бізнесу і штрафують за нелегальних працівників

З початку року фахівці фіскальної служби провели 51 перевірку підприємств на предмет дотримання законодавства щодо укладення трудових договорів та оформлення робочих.

В ході ревізії податківці знайшли тільки 72 неоформлених працівника. За ними були складені відповідні акти і передані в Головне управління Держпраці для вжиття заходів щодо накладання штрафів на роботодавців.

У прес-службі ДФС в Запорізькій області стверджують, що на сьогодні вже можна спостерігати невеликі кроки щодо детінізації ринку праці. З початку року оформили офіційно майже чотири тисячі працівників після перевірок робочих груп ДФС області та місцевої влади, а також за підсумками податкового контролю.

Цим працівникам виплачено 16,3 мільйона гривень доходів. Додаткові надходження до бюджетів склали 6,7 мільйона гривень. В тому числі 3,6 мільйона гривень єдиного соціального внеску, майже 3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 245 тисяч гривень військового збору.

Керівник фіскального відомства регіону також зазначив, що протягом цього року 4337 роботодавців подали повідомлення про прийняття на роботу 15036 найманих працівників.

1

Александр2020-08-24 13:00:43
Сначала угробили бизнес карантином . А теперь рапортуют о великих победах по снятию налогов . Браво . Власть Урода