USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі починають демонтувати незаконні металеві гаражі та паркувальні бар’єри, – АДРЕСИ

У Запоріжжі починають демонтувати незаконні металеві гаражі та паркувальні бар’єри, – АДРЕСИ

У Запоріжжі починають роботу з демонтажу самовільно встановлених гаражів та паркувальних бар’єрів.

Відповідні рішення сьогодні були прийняті під час засідання міського виконкому.

Мова йде про декілька незаконно встановлених гаражів, про які міській інспекції з благоустрою повідомили місцеві жителі.

Зокрема, демонтують самовільно встановлений металевий гараж на вулиці Кутузова, 2 та вулиці Пархоменка, 6 (Шевченківський район). За словами керівника міської інспекції  благоустрою Віталія Лисенка, жодних дозвільних документів для встановленнях цих об’єктів надано не було.

Крім того, під час засідання виконкому дали погодили демонтаж незаконних металевих конструкцій – паркувальних бар’єрів, які власники автомобілів встановили у дворах будинків у Південному мікрорайоні – по вулиці Новокузнецькій, 7 та вулиці Автозаводській, 42. Як повідомили у мерії, встановлення таких обмежувачів паркування не дозволено жодними дозвільними документами.

Ще один об’єкт демонтажу – це незаконний бетонний паркан, який біля будинку по вулиці Адміралтейській, 5. Таким чином, один з мешканців будинку незаконно влаштував собі «приватну територію».

У семиденний термін власники цих незаконних споруд мають можливість демонтувати їх самостійно, у іншому випадку – це зроблять співробітники комунальних служб.

«Перший Запорізький» вже повідомляв, що у Південному мікрорайоні починають роботу з демонтажу незаконно встановлених металевих гаражів.  


Читайте також:

У Запоріжжі на Бабурці чоловік впав з 5-го поверху: розбився на смерть

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0