USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на верховій частині навісили перші три ванти мосту з лівого берега на Хортицю

У Запоріжжі на верховій частині навісили перші три ванти мосту з лівого берега на Хортицю

Роботи планують завершити до кінця цього року, але монтаж вантів – складна інженерна робота, тож поспішати не варто.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

У Запоріжжі продовжується будівництво мостових переходів через Дніпро за програмою Президента України “Велике будівництво”. Глава області Олександр Старух під час робочого візиту зазначив, що роботи просуваються згідно з графіком.

  • В цьому році всі зусилля спрямовані на те, щоб відкрити рух вантовим мостом, та усунути ті пробки, які є на під’їзді до мосту Преображенського. Ми всі побачили, як відкриття верхової частини балкового мосту полегшило рух транспорту  з Хортицького району. Тепер чекаємо на відкриття верхової частини вантового мосту. Зараз там триває монтаж вантів – чверть вже встановлено. Це складна інженерна робота, такого в Україні давно не робили, це потребує точності, тож поспішати не варто, – розповів Олександр Старух. 

Верхову та низову частини вантового мосту триматимуть 48 вантів – по 12 з кожного боку. 38 з них вже у Запоріжжі, ще 10 прибудуть цього тижня. Нагадаємо, ванти для запорізьких мостів виробляє швейцарська компанія. 

Зараз на верховій частині мосту навішено перши три ванти. Після того, як змонтують всі сталеві канати, відбудеться опускання проїжджої частини.

Одночасно з встановленням вантів триває облаштування з’їздів з мосту на набережну магістраль Запоріжжя та до вулиці Тюленіна. Завершити роботи  і відкрити рух верховою частиною вантового мосту планують до кінця поточного року. 

Нагадаємо, у Києві ударом ножем у груди вбили 26-річного сина бізнесмена з Кирилівки. Батько загиблого розповів, що нападником був нетверезий чоловік із Донбасу. Йому нібито не сподобалося, що Микола Балабатько розмовляє українською, тож покликав його поговорити надвір. Бізнесмен каже, що там підозрюваний дістав ніж та вдарив хлопця ножем у серце. Зрештою, той помер на руках у поліцейського. Батько також розповів, що його син був чемпіоном із джиу-джитсу, але це не допомогло захиститися від нападника.

Читайте також:

У Запоріжжі балковий міст готовий на 75%: що вже зроблено, – ФОТО

У Запоріжжі відкрили новий Центр вакцинації: де знаходиться і графік роботи, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Аня2021-11-11 16:55:47
Куда там еще спешить! Господи, вы бы ЭТО еще успели разокрасть, когда вас судить будут.