USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на тренуваннях СБУ «звільняли» заручників в обласній лікарні, – ФОТО

У Запоріжжі на тренуваннях СБУ «звільняли» заручників в обласній лікарні, – ФОТО

Вчора, 24 січня, координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Запорізькій області провела спеціальне антитерористичне тренування на території Запорізької обласної клінічної лікарні.

Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

Учасниками тренувальних зборів були співробітники регіонального управління Служби безпеки України, представники ДСНС, Національної поліції та працівники лікарні.

За задумом тренувань відбулася спроба захоплення заручників аудиторного комплексу установи. Адміністрація медичного закладу належним чином зреагували на можливу небезпеку та своєчасно повідомила про надзвичайну подію правоохоронців.

Мета навчань – перевірити рівень захищеності об’єкта, а також готовність адміністрації та силовиків до протидії терористичним загрозам в екстремальних умовах.

За підсумками навчань координаційна група Антитерористичного центру при управлінні СБУ надала методичні рекомендації щодо удосконалення алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у Запорізькій області встановлено жовтий рівень терористичної загрози. Тому для попередження надзвичайних подій СБУ ініціює проведення таких тренувань на ключових об’єктах інфраструктури регіону.

Служба безпеки України закликає мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо громадян звертатися за номером гарячої лінії управління СБУ в Запорізькій області: (061) 225-25-38.


Читайте також:

У Запоріжжі жінка викрала авто, та ганяла на ньому по нічному місту, — ФОТО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

1

Микола питерский2020-01-25 15:43:22
Оффигеть. Вместо, того, что бы тренировались медики от наступающего коронавируса, сбу тренируется на кошках.