USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Правому завершили перший етап реконструкції скверу: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі на Правому завершили перший етап реконструкції скверу: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі завершили початковий етап реконструкції скверу Івана Гутніка-Залужного у Бородинському мікрорайоні міста.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Реконструкція скверу Івана Гутніка-Залужного у Дніпровському районі стартувала наприкінці листопада минулого року. За підсумками двох етапів робіт планується, що мешканці Правого берега Запоріжжя отримають зону відпочинку з новим тротуарним покриттям, сучасною арт-інсталяцією з підсвічуванням, гарними лавами та урнами, а також великою зеленою зоною та сучасним дитячим майданчиком.

Загальна вартість реконструкції скверу – близько 11 мільйонів гривень. Половину суми виділили минулого року. Закінчити роботи планують навесні цього року після дофінансування.

На даний момент у сквері повністю замінили тротуарне покриття, встановили арт-інсталяцію та заклали комунікації для майбутнього освітлення та підсвічування.

На наступному етапі у сквері з’явиться дитячий майданчик, лавочки із зарядками для мобільних телефонів, велосипедна парковка, нове освітлення та система автоматичного поливу зелених насаджень. Планується, що на території зони відпочинку з’явиться доступний модульний туалет.

Також у Бородинському районі планують планують зробити реконструкцію скверу Чорнобильців.

Нагадаємо, у 2022 році у Запоріжжі планують зробити реконструкцію парків і скверів у кожному районі міста. На це у бюджеті міста закладено більше 100 мільйонів гривень.


Читайте також:

У Запоріжжі завершили реконструкцію «Дубового гаю»: як тепер виглядає парк, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0