USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на острові Хортиця 27 команд поліцейських змагаються за звання найсильніших - ФОТО

У Запоріжжі на острові Хортиця 27 команд поліцейських змагаються за звання найсильніших - ФОТО

Сьогодні, 10 червня, на острові Хортиця в історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» проходить перший Чемпіонат патрульної поліції «Стронгмен».

Цього року патрульна поліція вирішила разом з Федерацією стронгменів України в місті козацької слави організувати змагання для 27 команд.

На острів Хортиця в Запоріжжі з самого ранку з’їхались поліцейські з усіх регіонів України, щоб перевірити себе на витривалість і силу. Правоохоронці з різних міст розбилися на команди по дві людини і почали виконувати умови естафети під суддівством чемпіона світу в силовому багатоборстві Василя Вірастюка та його команди.

Молодим людям довелося на швидкість тягти 100-кілограмові мішки і важезні гирі. Для деяких ноша була занадто важка: були учасники, які не змогли впорається з непосильним вагою і здавалися на самому початку, були і ті, хто не один раз падав з величезним вантажем, але піднімався, як ні в чому не бувало, щоб продовжити свій шлях і не підвести команди і вболівальників.

Колеги підтримували своїх «стронгменів» добрим словом, оплесками і дружніми обіймами.

Примітно, що перед початком змагань, свого роду підготовку і посвяту правоохоронці пройшли у артистів кінного театру «Запорізькі козаки». Після показових боїв на шаблях, козаки вирішили навчити «копів» не боятися вельми специфічним способом: разрубуя у них в руці зльоту огірок і гілки дерев за допомогою нагайки.

Для гостей фестивалю працюють локації на Січі, сувенірна крамниця, а для маленьких запоріжців поліцейські проводять різні майстер-класи в наметі в тіні. Тут дітлахи можуть ознайомитися з роботою патрульного пріуса, приміряти захисну екіпіровку, помалювати в спеціальних книжках-розмальовках, взяти участь в цікавих інтерактивах та дізнатися, як надати першу медичну допомогу людині за допомогою тренажера.

Детальніше про те, як проходять відкриті змагання зі стронгмену, дивіться в нашому фоторепортажі.

0