USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Хортиці відбувся флешмоб на підтримку Олега Сенцова - ФОТО

У Запоріжжі на Хортиці відбувся флешмоб на підтримку Олега Сенцова - ФОТО

У Запоріжжі відбувся мовчазний флешмоб до дня народження засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Активісти розгорнули плакат з написом Сенцов + в знак підтримки Олега Сенцова та інших політв’язнів, що утримуються в Росії.

 – Ми просто хочемо сказати, що в цей день треба згадати про людину і написати йому листа. Людині, яка знаходиться в таких умовах, дуже важливо відчувати підтримку, відчувати те, що він не один, – розповіла організатор акції Наталя Лобач.

Громадські активісти з організації «Спільно HUB» відзначили, що акція спрямована на те, щоб нагадати в першу чергу, про права людини незалежно від її статі, соціального статусу або віросповідання.

Учасники акції написали листа підтримки Сенцової і іншим політв’язням, які планують переслати в колонію.

Нагадаємо, що заключеному в Росії українському режисерові і письменнику Олегу Сенцової в суботу, 13 липня, виповнилося 43 роки. Це вже шостий день народження, який Сенцов зустрічає у в’язниці.

1

Еврокомиссар2019-07-14 11:00:55
Режиссёр ? ? ? Пысьмэннык ? ? ? Снял один "фильм" - по всем параметрам полный отстой ! Не тянет даже на любительский уровень: И технически и творчески - полная кустарщина и лажа ! Но укропропаганда раздула этого лузера до масштабов величайшего в мире режиссёра 1 Это понятно - никто в мире не будет заморачиваться за простого украинца, а тут - "режиссёр" ! Дешёвый пиар, цинизм высшей пробы. Кстати, почему эти "активисты" не озаботились судьбами сотен политзаключённых, томящихся годами в украинских СИЗО, колониях и в застенках СБУ ? ? ?