USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Хортиці планують відкрити екопарк та відремонтувати музей козацтва

У Запоріжжі на Хортиці планують відкрити екопарк та відремонтувати музей козацтва

У Запоріжжі на острові Хортиці планують створити новий екопарк та нарешті провести капітальний ремонт музею запорізького козацтва.

Про це стало відомо під час наради у Запорізькій ОДА, повідомляють у пресс-службі.

Учасниками наради з питань реконструкції запорізьких пам’яток архітектури стали заступники голови області Іван Федоров та Володимир Тарасенко, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко та представники обласного департаменту капітального будівництва.

Під час наради розглянули проект капітального ремонту і розширення Музею історії запорозького козацтва, а також облаштування прилеглої території та транспортної інфраструктури з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

Крім того, у Запорізькій ОДА обговорили питання реконструкції парку імені Тараса Шевченка у північній частині заповідного острова, а також історико-культурного комплексу «Запорізька Січ».

У обласній адміністрації повідомили, що у планах створити на Хортиці екопарк – місце сімейного відпочинку запоріжців та гостей міста.

Під час наради стало відомо, що реалізації цих проектів дозволить збільшити кількість туристів з 120 тисяч людей до 1 мільйона.


Читайте також: Наступного року запорожці зможуть гуляти у новому ландшафтному парку на «Райдузі»

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0