USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на ще одному маршруті почне працювати транспорт великої місткості

У Запоріжжі на ще одному маршруті почне працювати транспорт великої місткості

У Запоріжжі проведуть два дострокових конкурси на обслуговування пасажирських маршрутів. На одному з них почне працювати автобус великої місткості.

Відповідний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради.

Місто проводить нові конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №30 «БК ЗАлК – Садівництво» та №34а «Станція «Фільтрова»  – ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

Маршрут №30 згідно умов договору мало обслуговувати ТОВ «Транспортна компанія «ГрандАвто» до серпня 2022 року. Втім , перевізник звернувся з прохання розірвати договів «з причини складного фінансового стану підприємства та неможливості виконання умов договору у повному обсязі».

Відповідно тепер нового перевізника на цьому маршруті оберуть на спеціальному конкурсі. На маршруті, як і раніше, буде працювати 1 одиниця техніки класу А (місткістю не більше 22 пасажирів).

Крім того, на адресу управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради надходять звернення від жителів міста щодо незадовільного обслуговування за автобусним маршрутом загального користування №34а «Станція «Фільтрова» – ПрАТ «Запоріжвогнетрив», а саме: використання на ньому техніки, яка за своєю пасажиромісткістю не задовольняє наявний попит населення на перевезення. Якщо раніше на маршруті №34а працювали маршрутки, то після нового конкурсу почне їздити автобус великої місткості (від 80 пасажирів).

Згідно умов нового дострокового конкурсу, перевізник, який працюватиме на маршруті «Станція «Фільтрова» – ПрАТ «Запоріжвогнетрив», має забезпечити рух одного автобуса великої місткості пасажирів.

На засідання виконкому винесуть питання про проведення дострокового проведення конкурсів на автобусних маршрутах загального користування №30, 34а. Після проведення конкурсів на маршрутах з’явиться новий перевізник та автобуси.

Читайте також: В Запоріжжі до відкриття готують магазин солодощів “Roshen”, — ФОТО

2

Назаренко Татьяна2020-05-22 22:34:48
Что с транспортом на острове? Когда будет маршрут?
Что с транспортом на острове?2020-05-22 22:33:36
Как людям добираться,кто то может ответить?когда м ж мостами пробка и транспорта на остров нет вообще?,и когда будет?