USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на центральному стадіоні пройшов турнір Streetball CUP - ФОТО

У Запоріжжі на центральному стадіоні пройшов турнір Streetball CUP - ФОТО

Цими вихідними на стадіоні «Славутич-Арена» відбувся стрітбольний турнір – Streetball CUP, організований БК «Запоріжжя» за підтримки федерації баскетболу України та федерації баскетболу Запорізької області.

Йдеться про всеукраїнські відкриты змагання з вуличного баскетболу в рамках відбіркового етапу чемпіонату України 3х3, в яких міг взяти участь кожен: як професіонал, так і аматор із Запоріжжя або інших міст України.

Як відомо, баскетбол 3х3 – це олімпійський вид спорту, тому його розвиток в Україні відбувається швидкими темпами.

На церемонії відкриття БК «Запоріжжя» Streetball CUP змагалися 16 чоловічих і 6 жіночих колективів із Запоріжжя, Дніпра і Мелітополя.

У кожній категорії БК «Запоріжжя» Streetball CUP відбулися групові турніри, де в кругових змаганнях були виявлені команди-півфіналісти, а стадія плей-офф, яка відзначалася запеклими і непередбачуваними баталіями, виявила кращі стрітбольної колективи запорізького етапу чемпіонату України УСЛ 3х3.

У фінальному поєдинку жіночих змагань запорізький колектив «Юні дарування» перемІг мелітопольський МДПУ-2 з рахунком 12: 9. У чоловічому фіналі зійшлися два запорізьких колектива. Чемпіонами БК «Запоріжжя» Streetball CUP стали гравці команди «Фейс», які перемогли у вирішальному поєдинку колектив «Де захист?» з рахунком 12:10.

На церемонії закриття відбіркового етапу чемпіонату України усл 3х3 переможців і призерів БК «Запоріжжя» Streetball CUP нагороджували президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмак і президент ФБЗО Валерій Елькінсон. Всі учасники отримали рейтингові бали FIBA ​​3×3 в залежності від результатів. Чемпіони кожної категорії отримують право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3. Чемпіони чоловічій категорії також отримали путівку на турнір категорії PRO (Київ).

0