USD: EUR:
... в Запорожье
Цими вихідними на Запоріжжі відбудеться масовий заплив через Дніпро «RIVERMAN Zaporizhia»

Цими вихідними на Запоріжжі відбудеться масовий заплив через Дніпро «RIVERMAN Zaporizhia»

Жителів і гостей Запоріжжя запрошують приєднатися до свята водного спорту, який відбудеться 7 липня на Центральному пляжі.

Відповідний проект рішення міськвиконкому про проведення міського заходу «Рівермен 2019 року» розміщений на сайті мерії. Контроль за проведенням спортивного свята покладено на чиновників з департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради.

Відомо, що для проведення запливу буде тимчасово призупинено рух річкового транспорту. Відповідні повідомлення направлені в Нижньо-Дніпровське міжрегіональне управління Державної служби морського та річкового транспорту України. На центральному пляжі чергуватимуть медики, рятувальники і правоохоронці. Комунальники КП «Титан» зобов’язані встановити 10 біотуалетів і стежити за санітарним станом території.

Організатором заходу виступає організація LIVE.LOVE Swim за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» і громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Учасники зможуть спробувати свої сили і переплисти Дніпро на дистанції близько 1000 метрів (від правобережної частини Центрального пляжу до бази ДСС на острові Хортиця), а також випробувати удачу в водному спринті на дистанції в 200 метрів.

Примітно, що всі бажаючі можуть об’єднатися зі своїми друзями і близькими і стартувати в командній парній естафеті також на 200 метрів. Взяти участь в змаганнях може кожен, хто вміє плавати, і досяг 18-річного віку. Для дітей також передбачені водні розваги -катання на гірках, водне поло і волейбол.

Вартість участі на дистанцію в 1000 метрів – 250 гривень (у вартість входить спортивна сумка, шапочка, медаль, буй і участь в будь-яких розвагах).

Естафетний заплив обійдеться всього в 150 гривень (у вартість входить медаль і участь в будь-яких розвагах)

А заплив на 200 метрів коштує 1000 гривень (у вартість входить медаль, участь в командних іграх).

Переможець запливу, срібний і бронзовий призер гарантовано отримають грошові призи.

За словами організаторів, найменших плавців очікує цікава розважальна програма з анімацією, естафетами, розвагами, а також безліч цікавих сюрпризів.

0