USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі сміття з приватного сектору почнуть вивозити за новими правилами

У Запоріжжі сміття з приватного сектору почнуть вивозити за новими правилами

У Запоріжжі з початку літа сміття з приватного сектора почнуть вивозити в нових жовтих пакетах.

Про це повідомляють в прес-службі мерії.

Нововведення набирають чинності з 1 червня поточного року. До цього часу жителі приватного сектора тверді побутові відходи збирали в спеціальні пакети зеленого кольору.

Як розповіли в компанії «Вельтум-Запоріжжя», зміни вводять, щоб уникнути спекуляцій, адже багато запорожців намагаються перепродати фірмову тару, отримуючи за це прибуток. Колір пакетів періодично змінюють. Так, протягом трьох попередніх років жителі будинків приватного сектора використовували зелені пакети, які прийшли на зміну червоним.

Нову жовту тару роздаватимуть квартальні. Таким чином, працівники підприємства, вивозячи сміття, зможуть переконатися в тому, що оплата за відповідну послугу пройшла і пакет з побутовими відходами можна завантажувати в сміттєвоз.

Всю необхідну інформацію «Вельтум-Запоріжжя» надрукує на квитанціях, а також додатково проінструктують квартальних.

Починаючи з кінця квітня і протягом травня побутові відходи будуть вивозитися як в жовтих пакетах, так і в зелених, щоб дати можливість жителям використовувати що залишилася тару, а вже починаючи з 1 червня – виключно в жовтих. Згідно з нормою накопичення це два великих пакета по 100 літрів або 4 маленьких по 50 літрів.

У Запоріжжі під прикриттям мережі секонд-хендів займалися відмиванням грошей, – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі розпродають по частинах майно збанкрутілого заводу, який перетворився в руїни, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

6

пох2021-03-23 16:04:21
пох
Ирина2021-03-20 08:11:52
Все перерасчеты делают только после письма ДСУ. Билеты на проезд, загран паспорта, карта учащегося в иностранном вузе и школе, договора с работодателем, в которых указаны конкретно сроки обучения и работы - для них не факт.в Вэльтум эти докуметны отправлены почтой, т.к. карантин. Квартальные эти документы не берут - отправляют в райисполком где сидит представитель Вэльтума. Он тоже не имеет права брать эти документы. зачем тогда сидит, чтобы мы оплачивали . Так скоро мусор по 100 грн.будет стоять. Если человек приехал на 2 - 3 дня, то потеряв время на квартальную и райисполкам к ним уже не доехал. Оставили копии документов - без оригиналов нет перерасчета. Шлют угрозы на суд передадут. Суда не боимся, но не приятно что людей за людей не считают.
Ирина2021-03-20 07:56:04
Начисления на уехавших за границу людей делают, ап пакеты не дают. Люди приезжают, долги оплачивают, а пакеты кому ? перерасчеты за время отсутствия человека делают только по письму Державної прикордонної служби. Впечатление что та служба создана только для В
горожанин2021-03-19 09:24:51
У Вельтумі такі кошти відмиваються,що нам і не снилося.
кадровик2021-03-19 07:56:44
Ф-фух, испугался. "мусора" из частного сектора?! Что бы вы знали, МУСОРА, еще и из городского цикла бывают. Вот, что животворящее дистанционное обучение с пысьмэнныками творит.
Ирина Николаевна2021-03-18 12:58:36
Услуга за вывоз мусора в зеленых пакетах УЖЕ ОПЛАЧЕНА. А что делать с уже имеющимися и оплаченными зелеными пакетами?? В Вельтуме посоветовали упаковывать в два пакета: новый и старый. Таким образом Вельтум загрязняет окружающую среду неразлагаемым пластиком. Возмутительно!!!! Почему городские власти не реагируют на этот произвол?