USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі може частково обвалитися будинок, який пошкодило ракетним ударом: необхідний демонтаж конструкцій, – ФОТО

У Запоріжжі може частково обвалитися будинок, який пошкодило ракетним ударом: необхідний демонтаж конструкцій, – ФОТО

У Запоріжжі через ймовірність обвалу конструкцій верхніх поверхів будинку, пошкодженого внаслідок російського ракетного удару 22 березня, необхідний демонтаж частини будівлі з використанням спеціальної техніки.

Про це стало відомо під час робочої поїздки до Запорізької області Президента України Володимира Зеленського.

Як вже писав «Перший Запорізький», глава держави ознайомився з перебігом ліквідації наслідків російського удару і оглянув будинки, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів із реактивної системи залпового вогню.

Начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко й начальник Головного управління Національної поліції в області Артем Кисько доповіли про обставини ворожої терористичної атаки та ліквідацію наслідків.

«У результаті влучання боєприпасу в один із дев’ятиповерхових житлових будинків було пошкоджено тримальні конструкції одного з під’їздів. Обвалу конструкцій верхніх поверхів цієї частини будівлі не сталося, але залишається велика ймовірність цього. Тому необхідний демонтаж цієї частини будівлі з використанням спеціальної техніки», – повідомляє Офіс Президента.

Постраждалим мешканцям було надано необхідну медичну допомогу. На місці розгорнули мобільний госпіталь.

Було забезпечено тимчасове житло тим, хто цього потребує. Адже у двох найбільш пошкоджених будинках десятки квартир непридатні для проживання.

На місці трагедії розгорнуто пункти підтримки та мобільний ЦНАП, де люди можуть отримати всі необхідні консультації та оформити матеріальну допомогу.

На Запоріжжі Володимир Зеленський відвідав передові позиції та шпиталь, зустрівся з директором МАГАТЕ та нагородив військових, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Президент України вперше показав наслідки російського удару по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі і зустрівся з директором МАГАТЕ, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0