USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі молода дівчина стрибнула з мосту Преображенського

У Запоріжжі молода дівчина стрибнула з мосту Преображенського

Спроба самогубства сталася сьогодні вранці, 15 листопада.

Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги у Запорізькій області.

О 4.50 ранку 21-річна дівчина стрибнула з Преображенського мосту. Постраждалу із численними травмами доправили до лікарні.

Медки діагностували у дівчини закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму шийного відділу хребта, закриту травму черевної порожнини та загальне переохолодження.

У поліції цей інцидент поки що не прокоментували.

Нагадаємо, у Києві ударом ножем у груди вбили 26-річного сина бізнесмена з Кирилівки. Батько загиблого розповів, що нападником був нетверезий чоловік із Донбасу. Йому нібито не сподобалося, що Микола Балабатько розмовляє українською, тож покликав його поговорити надвір. Бізнесмен каже, що там підозрюваний дістав ніж та вдарив хлопця ножем у серце. Зрештою, той помер на руках у поліцейського. Батько також розповів, що його син був чемпіоном із джиу-джитсу, але це не допомогло захиститися від нападника.

Читайте також:

Міністр оборони України приїхав до Запорізької області та побував на будівництві військово-морської бази у Бердянську, – ФОТО

Пішов з життя відомий діяч Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0