USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі міністр освіти відвідала спеціалізовану школу-інтернат і поспілкувалася з педагогами - ФОТО

У Запоріжжі міністр освіти відвідала спеціалізовану школу-інтернат і поспілкувалася з педагогами - ФОТО

Сьогодні, 19 липня, міністр освіти України Лілія Гриневич відвідала спеціалізовану школу-інтернат “Джерело” і провела робочу нараду з педагогами регіону.

Гриневич насамперед вирушила подивитися, яким чином здійснюється інклюзивна освіта в Балабінському навчально-виховному комплексі «Престиж», інклюзивно-ресурсному центрі Запорізької районної ради, Кушугумської гімназії «Інтелект».

Останньою крапкою стала Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело», де навчаються діти з вадами слуху.

– Є діти з особливими потребами, яким поки що недоступна інклюзивна освіта. Це не означає, що вони повинні знаходитися тільки на домашньому навчанні. Є спеціальні школи для дітей, які мають більш складні порушення. Їм необхідно забезпечити навчальне середовище і певну корекційну педагогіку. Дуже важливо привернути увагу до роботи таких установ, – зазначила міністр.

У 2019 році держава вперше виділила субвенцію в 37 мільйонів гривень на інклюзивну освіту в дитячих садах. На сьогодні в регіоні налічується 137 малюків дитсадівського віку з особливими потребами.

– Це в три рази вище загальнодержавного показника. Зараз Запорізька область взагалі знаходиться серед флагманів у впровадженні інклюзії в школах. Для нас дуже важливо, щоб з такими дітьми правильно працювали, – прокоментувала Лілія Гриневич.

0