USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі міністр інфраструктури побував на будівництві вантового мосту, – ФОТО

У Запоріжжі міністр інфраструктури побував на будівництві вантового мосту, – ФОТО

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков на вихідних приїхав до Запоріжжя та побував на будівельному майданчику вантового мосту.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив заступник директора Укравтодору Андрій Івко.

«Амбітна ціль Укравтодору – відкриття руху першим проїздом вантового мосту Запорізької автомагістралі зовсім скоро буде досягнута. На флагманському об’єкті Великого будівництва робота практично не зупиняється, – розповів Івко. – Процес будівництва триває швидко, якісно та під постійним контролем. Сьогодні з Міністром інфраструктури Олександром Кубраковим побували на вантовому мосту, де робота буквально «кипить» щохвилини».

На будівецтві зараз активно працює понад 600 мостобудівників на 14 спорудах, одній транспортній розв’язці, на будівельному майданчику поблизу Кривої бухти та на об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту.

Наразі на верховій частині вантового мосту завершено бетонування пілона та розпочато монтаж вантів. Паралельно виконуються роботи з піскострумінного очищення та нанесення захисного шару на тротуар та технологічний прохід.

На низовій частині балкового мосту та підходах до нього, зокрема, триває опускання прогонової будови мосту на опорні частини. На споруді № 5-н триває встановлення анкерів на тротуарах під бар’єрну та перильну огорожі. На споруді № 3-н мостобудівники виконують монтаж опалубки та армування шостої захватки.

На естакаді над кільцем на острові Хортиця (споруда № 6) фінішувало влаштування покриття проїзної частини, виконується встановлення анкерів на тротуарах для бар’єрної огорожі.

На споруді № 18 – залізничному шляхопроводі – завершено влаштування опори № 4. Триває армування ростверку опори № 3.

На будівельному майданчику поблизу Кривої бухти мостобудівники завершили збирання останніх двох секцій: одинадцятої і дванадцятої. Проводиться антикорозійний захист конструкцій.

Нагадаємо, цього року планують добудувати міст через Старий Дніпро. На початку наступного – першу чергу вантового мосту. Повністю закінчити будівництво будівельники обіцяють у другій половині 2022 року.

У Запоріжжі побудували новий шкільний стадіон за 2 мільйони гривень, – ФОТО   


Читайте також:

У Запоріжжі зроблять капітальний ремонт школи у рамках «Великого будівництва»: вартість проєкту – 160 мільйонів гривень, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0