USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі кран «Захарій» встановив вже третю секцію мосту з лівого берега на Хортицю: половина роботи зроблена, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі кран «Захарій» встановив вже третю секцію мосту з лівого берега на Хортицю: половина роботи зроблена, – ФОТО, ВІДЕО

Вчора, 20 жовтня, в Запоріжжі встановили третю секцію другої гілки вантового моста.

Фото і відео з будівельного майданчика опублікував інженер, оглядач будівництва Владислав Монтойя.

Вчора вранці кран «Захарій» транспортував від викаточного пірсу в Кривий бухті вже третю секцію прогонової будови. Протягом дня третій сегмент прогонової будови запорізького вантового моста був встановлений.

Як уже писав наш сайт, ще 11 жовтня відбувся історичний момент: гігантський плавучий кран встановив на тимчасові опори першу секцію низової частини вантового моста.

Наступного дня за допомогою плавучого крана «Захарій» будівельники змонтували другу секції прогонової будови низової частини вантового мосту.

Процес монтажу секцій низової частини мосту аналогічний процесу, який проходив з верховою частиною. Нагадаємо, 28 липня, «Захарій» встановив останню секцію верхової гілки вантового мосту з лівого берега Запоріжжя на Хортицю.

Металеві секції доставляють з будмайданчика в районі Кривий бухти, а потім монтують їх на тимчасові опори. Після зварювання секцій в єдину прольоту будову, вони будуть кріпитися на ванти і опускатися на проектні відмітки.

Відкрити для руху верхову частина вантового моста планується вже до кінця цього року. Паралельно мостобудівники вже зараз працюють і над зведенням низової гілки моста.

Раніше в Укравтодорі показали, як в Запоріжжі буде виглядати вантовий міст з лівого берега Дніпра на Хортицю.


Читайте також:

Сьогодні для мешканців Запоріжжя та області починають діяти нові обмеження на проїзд у транспорті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0