USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі через будівництво нової дорожньої розв'язки пересаджують величезні дерева, які ростуть біля проспекту, – ФОТО

У Запоріжжі через будівництво нової дорожньої розв'язки пересаджують величезні дерева, які ростуть біля проспекту, – ФОТО

У Запоріжжі через будівництво мосту та розширення дороги пересаджують величезні дерева, які ростуть у сквері на 12 квітня.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав голова Дніпровського району Віталій Змієнко.

«Ось так, дуже охайно Зеленбуд Запоріжжя переносить зелені насадження з вулиці Тюленіна. Нагадаю, що вулиця Тюленіна буде відреконструйована в рамках будівництва мостів», – повідомив Змієнко. За його словами, дерева пересадять за 100 метрів від колишнього місця – на іншій стороні проспекту Соборного.

«У зв’язку з розробленням нової транспортної розв’язки при виконанні робіт з будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро, існує необхідність у пересадженні зелених насаджень у сквері Розарій та по вулиці Тюленіна, що у Дніпровському районі», – уточнили у департаменті інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради.

Змонтовано останній вант моста, який з’єднує центр Запоріжжя та Хортицю, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

У центрі Запоріжжя встановили «Залізний трон Сходу», – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Вася2021-12-10 15:00:50
на Песках (Южном) лет 10-15 назад, на улице Новокузнецкой были так же посажены Платаны! И они все принялись! Какая радость для людей.