USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі хірургічний корпус міської лікарні перепрофілюють для прийому хворих на COVID-19

У Запоріжжі хірургічний корпус міської лікарні перепрофілюють для прийому хворих на COVID-19

У Запоріжжі продовжують працювати над розгортанням додаткових ліжок для надання допомоги хворим на COVID-19.

Про це повідомляють у Запорізькій міській раді.

Сьогодні це та інші питання обговорили на нараді за участю представників галузі охорони здоров’я, яку провів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Наразі ситуація зі збільшення кількості хворих на COVID-19 швидко ускладнюється. Лікарі розповіли, що ситуація у медичних закладах залишається важкою. Більшість ліжок зайняті. Значна частина хворих потребує кисневої підтримки. У стаціонарах багато важких хворих. У результаті всі реанімаційні ліжка завантажені.

Через великий рівень завантаженості міських ковідних лікарень виникає потреба у розгортанні додаткових лікарняних ліжок та залученні додатокого медичного персоналу.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі вже розгорнули близько 500 додаткових ліжок для лікування коронавірусних хворих.

«Стоїть завдання продовжувати розгортанням додаткових ліжок у міській лікарні №9. Заплановано розгорнути ще 50 ліжок, забезпечених киснем. Також розпочинаємо роботу над можливим перепрофілюванням хірургічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Це необхідно робити, адже потрібні додаткові місця», –  розповів Анатолій Куртєв.

Також планується розгортання коронавірусних ліжок у деяких обласних медичних закладах, які розташовані на території Запоріжжя.

Серед проблемних питань залишається потреба у додаткових медичних кадрах. Для їх залучення міська влада продовжує діалог з медичним університетом та приватними медичними закладами. Зокрема медичний університет вже активно допомагає місту у цьому питанні.

Медики вкотре закликали запоріжців робити щеплення – найбільш ефективний засіб від коронавірусу. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.


Читайте також:

COVID-19 забрав життя відомої жительки Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

интерн2021-10-25 19:04:40
В частные больницы, требуются только реабилитологи, терапевтов отправляют у ЕС, к пшекам.