USD: EUR:
... в Запорожье
НАБУ підозрює екс-директора запорізького кар'єра в нанесенні збитків на 1,2 мільйона гривень

НАБУ підозрює екс-директора запорізького кар'єра в нанесенні збитків на 1,2 мільйона гривень

Детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому директору Трудовського кар’єроуправління, яке розташоване в Більмацькому районі Запорізької області у справі про розтрату коштів “Укрзалізниці”. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Як з’ясувало слідство, в кінці 2013 – початку 2014 року директор кар’єроуправління створив видимість законних підстав реалізації щебеневої продукції на адресу приватної компанії шляхом оформлення договору поставки.

– Надалі держпідприємство відвантажило фірмі 19 тисяч 765 тонн щебеню, який ж / д повідомленням експортували в Російську Федерацію. Однак ніяких бухгалтерських документів на підтвердження зазначених правовідносин з держпідприємством складено не було і відповідних розрахунків не проведено. Згідно з висновками судово-економічних експертиз, такими діями інтересам держпідприємству завдано 1,2 мільйона гривень збитків, – йдеться в повідомленні.

Посадовій особі оголосили підозру за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем »).

Нагадаємо, детективи НАБУ завершили розслідування фактів заволодіння 93,2 мільйонів гривень ПАТ “Укрзалізниця”

1

Мент2019-08-09 15:11:36
У тюрьму собаку!