USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі директор дитбудинку намагалася втекти від поліцейських, але в результаті збила правоохоронця

У Запоріжжі директор дитбудинку намагалася втекти від поліцейських, але в результаті збила правоохоронця

Історія сталася вчора, 9 липня, з керівником обласного комунального дитячого будинку «Сонечко» Оленою Лебедєвою.

Як виявилося, співробітники Управління захисту економіки в Запорізькій області прийшли до керівника дитбудинку, щоб вручити їй підозру в адміністративному правопорушенні за конфлікт інтересів. Олена Веніамінівна почувши, що поліцейські стоять на порозі, раптово зважилася на відчайдушний шаг: вона покликала свого водія і попросила відвезти її з робочого місця.

І все б нічого, але водій збив 29-річного співробітника поліції, який став на його шляху.Він отримав тілесні пошкодження.

У прес-службі обласної поліції повідомляють, що в даний час правоохоронці проводять перевірку за даним інцидентом.

За однією з версій Лебедєвої все ж вдалося втекти і зараз вона знаходиться «на лікуванні» в одному з медичних закладів.

Нагадаємо, що раніше депутати обласної ради піднімали на сесії питання про звільнення Олени Лебедєвої, проте на той момент в сесійній залі не вистачило голосів. Тоді ж директор департаменту охорони здоров’я ОДА Вікторія Клименко повідомила, що в лютому-березні був проведений внутрішній аудит дитбудинку, де з’ясувалося, що посадові оклади головлікаря і старшої медсестри були встановлені з порушеннями, а також з невідомих причин в штатному розкладі з’явився фахівець з ландшафтного дизайну, який не має ніякого відношення до надання медичної допомоги.

1

zpinside2019-07-10 17:16:09
Дурдом Солнышко... А рейдеру Гришину придется искать нового кандидата на должность главврача, очевидно с опытом или готовностью научиться сбивать людей.