USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі депутат, який входить в комісію з питань житлово-комунального господарства, заборгував за комуналку десятки тисяч гривень

У Запоріжжі депутат, який входить в комісію з питань житлово-комунального господарства, заборгував за комуналку десятки тисяч гривень

Депутат Запорізької міської ради, який представляє фракцію «Батьківщина» в міськраді і входить до депутатської комісії з питань життєдіяльності «накопичив» значну заборгованість за ЖКГ.

У мережі Facebook з’явилася інформація про те, що депутат Віталій Рябцев повинен понад 35 тисяч гривень за опалення, понад 17 тисяч гривень за гарячу воду, близько тисячі гривень за холодну воду і стільки ж за стоки.

Сам політик цю інформацію не спростовує, а в якості аргументів пояснює, що вкрай мало заробляє і у нього банально немає грошей оплачувати комуналку.

– Не ворую, воровать не умею. Кто- то за четыре года депутатства заработал миллионы. А я живу на прожиточный минимум, как и большинство в этой стране., – прокоментував депутат.

У декларації за 2018 рік Рябцев зазначив про наявність 83 тисячі гривень заощаджень «готівкою». Теоретично трохи більше половини від цієї суми цілком вистачило б на покриття боргу.

Користувачі соцмереж також звернули увагу, що «бідний» депутат все ж знаходить звідкись гроші на рекламні борди зі своїм зображенням Вартість розміщення в передвиборчий час одного борда – під 10 тисяч гривень.

Користувачі соцмереж розділилися на два табори – на тих, хто підтримує депутата і вважає тарифи завищеними і непосильними і на тих, хто не розуміє, чому за час свого депутатства політик окрім демагогії не показав реального вирішення проблеми, а тепер, ще користуючись послугами ЖКГ, показово не платить і демонструє, м’яко кажучи, не самий гідний приклад для інших запорожців.

0