USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі департамент капбудівництва віддасть 1,5 мільйона гривень за ремонт обласної філармонії

У Запоріжжі департамент капбудівництва віддасть 1,5 мільйона гривень за ремонт обласної філармонії

Департамент капітального будівництва Запорізької міської ради уклав договір на 1 мільйон 491 тисячу гривень з приватною фірмою «Січ-Запоріжжя» на ремонт будівлі Запорізької обласної філармонії.

Переможця на ремонт філармонії ДКС визначив по безконкурсній основі і віддав майже півтора мільйона приватній фірмі «Січ-Запоріжжя».

Підрядники зобов’язалися до кінця вересня провести оздоблювальні роботи в приміщеннях, які ведуть до виходу на сцену, ремонт в кабінетах на 4 поверсі, замінити канати і встановити систему кондиціонування приміщень. На придбання самого устаткування передбачено 757 тисяч гривень.

Фірма «Січ-Запоріжжя» зареєстрована на підприємницю Тетяну Воробйову (їй також належить фірма «Спецремстрой-2007) та спеціалізується на будівництві споруд електропостачання та телекоммунікацій. Директором фірми числиться Юрій Сенькін. Два роки тому ДФС через суд вимагали у фірми виплатити 34 тисячі податкового боргу, а також в 2017 році «Січ -Запоріжжя» фігурувала в кримінальному провадженні в справі про фіктивне підприємництво як посередник.

2

Запорожец2019-08-10 19:20:29
В2008 году. Обласной совет при председателе Матвиенко. уже выделял деньги на кап ремонт. и давольно таки большую сумму ГБР. проведите расследование .а где Заболотная чего прячетса великая специалистка по заказам.
Мимоходом2019-08-10 16:56:45
Расходы на его строительство были значительно скромней