USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі департамент архітектури заборонив «Укрпошті» розміщувати рекламу на місці мозаїки в центрі міста

У Запоріжжі департамент архітектури заборонив «Укрпошті» розміщувати рекламу на місці мозаїки в центрі міста

Керівник департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради Павло Назаренко звернувся до гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського щодо наміру відомства перекрити будівлю головного поштамту рекламою.

Раніше ми вже писали про те, що «Укрпошта» вирішила для заробітку здати в довгострокову оренду зовнішню стіну головного в Запоріжжі відділення «Укрпошти», яку вже багато років прикрашає мозаїка. Для цих цілей вони виставили оголошення для рекламодавців в системі Prozorro зі стартовим лотом всього в 7500 гривень.

Краєзнавці та громадські активісти висловили стурбованість цією ситуацією, адже мова йде про декоративне панно у вигляді мозаїки, яке, за совами архітекторів, має певну художню цінність.

Саме тому чиновники з департаменту архітектури поспішили повідомити керівництво «Укрпошти» про те, що вони категорично проти розміщення на стіні поштамту чергової реклами з огляду на те, що перекриття цікавою мозаїки величезною рекламою «погіршить естетику архітектурно-історичного середовища центральної частини міста».

У міськвиконкомі також заявили, що два роки тому вони підтримали петицію запоріжців, де мова йде про те, щоб прибрати вздовж проспекту величезну рекламу-панно і зараз не можуть дозволити захаращувати зовнішній вигляд. Крім цього чиновники заявили, що на будівлі вже є реклама площею в 9,5 × 14,5 і необхідно знати міру.

Чи дослухається «Укрпошта» до вимог місцевих чиновників та відмовиться від оренди рекламоної площі поки невідомо.

0