USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі члени бюджетної комісії вирішили запропонувати  колегам особисто слідкувати за освоєнням грошей у районах

У Запоріжжі члени бюджетної комісії вирішили запропонувати колегам особисто слідкувати за освоєнням грошей у районах

Сьогодні, 10 червня, в Запорізькій обласній раді повинно було відбутися засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, але так як належна кількість депутатів не зібралося, члени комісії не змогли затвердити ряд профільних проектів перед сесією.

Однак, щоб не втрачати час даремно депутати Сергій Ткаченко, Василь Хвостак, Ірина Максимова і чиновники з департаменту фінансів та економічного розвитку ОДА обговорили питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на території.

Так, за повідомленням прес-служби обласної ради, між Василівським, Великобілозерським, Кам’янсько – Дніпровським районами, і Кам’янсько-Дніпровською, Благовіщенською, Водянською громадами планується розподіл 7 мільйонів 163 тисяч гривень.

Депутати наголосили на необхідності посилення контролю за реалізацією заявлених територією проектів.

– Ми хочемо бачити, яким чином розподілені гроші будуть використані на об’єкти, які будуть введені в експлуатацію вже в поточному році. Доцільно буде покласти відповідальність за ефективність і швидкість реалізації проектів на депутатів, закріплених за територіями, – прокоментував Василь Хвостак.

Втім, прийняття остаточного рішення з цього питання депутати відклали до повного його вивчення і збори кворуму комісії.

Нагадаємо, що депутати обласної ради мають намір продовжити через два дня березневу сесію, яка також перервалася через відсутність кворуму.

1

Махно2019-06-10 21:23:09
Что там следить, растащили по карманам и бежать!