USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі балковий міст готовий на 75%: що вже зроблено, - ФОТО

У Запоріжжі балковий міст готовий на 75%: що вже зроблено, - ФОТО

Мостобудівники, незважаючи на вже складні погодні умови, дотримуються графіка робіт. Фінансування надходить у повному обсязі, тому роботи планують завершити вчасно.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Роботи на флагманському об’єкті президентської програми «Велике будівництво» тривають згідно графіка – зараз на 3-й споруді балкового мосту продовжуються роботи з армування   4-ї захватки плити проїзду. Загалом таких захваток потрібно зробити вісім. Одночасно підрядник виконує роботи з монтажу опалубки 5-ї захватки та готується до  бетонування. Вже укладено 600 кубометрів  бетону, на черзі ще 1000. Паралельно ведуться роботи з облаштування тротуару та встановлення бар’єрної огорожі.

Нагадаємо, у Києві ударом ножем у груди вбили 26-річного сина бізнесмена з Кирилівки. Батько загиблого розповів, що нападником був нетверезий чоловік із Донбасу. Йому нібито не сподобалося, що Микола Балабатько розмовляє українською, тож покликав його поговорити надвір. Бізнесмен каже, що там підозрюваний дістав ніж та вдарив хлопця ножем у серце. Зрештою, той помер на руках у поліцейського. Батько також розповів, що його син був чемпіоном із джиу-джитсу, але це не допомогло захиститися від нападника.

Читайте також:

У Запоріжжі відкриють новий центр масової вакцинації

У Запоріжжі поліція продовжує розшук колишнього головного лікаря обласної інфекційної лікарні: він не з’явився на допит

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0