USD: EUR:
... в Запорожье
В ЗОДА пояснили, що орендувати недешеві пікапи Ford Ranger для перевірки ремонтів їх змусили дуже погані дороги

В ЗОДА пояснили, що орендувати недешеві пікапи Ford Ranger для перевірки ремонтів їх змусили дуже погані дороги

У Запорізькій облдержадміністрації заявили, що орендувати недешевий автомобіль Ford Ranger за 200 тисяч гривень для департаменту промисловості та розвитку інфраструктури їх змусили … дуже погані дороги.

Про це повідомляється у відповіді на інформаційний запит в.о голови Запорізької ОДА Елли Слепян для громадської організації «Правозахисник Запоріжжя».

Йдеться про оренду автомобіля Ford Ranger 2017 року випуску департаментом промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації. Авто орендують у КП «Автогосподарство» вартістю послуг 270 грн / год експлуатації і 5 грн / км пробігу.

Чиновники з облдержадміністрації заявили, що вибір припав саме на цю модель авто у зв’язку з необхідністю частих виїздів на дороги, де потрібно перевірити якість ремонтів. До 1 липня, поки вони передавали дороги місцевого користування для ДП «Місцеві дороги Запорізької області» їм необхідно було проінспектувати велику кількість доріг, що знаходяться не в самому прекрасному стані. Для цього якраз використовували автомобіль, який за своїми технічними характеристиками, має великий рівень прохідності.

Крім цього в ОДА заявили, що департамент інфраструктури контролює точки прийому металобрухту, а під’їхати до деяких пунктів, які знаходяться в промисловій зоні непросто.

– Слід зазначити, що ці пункти прийому металобрухту знаходяться в промислових зонах, під’їзд до яких здійснюється по дорогах, що не мають твердого покриття і складаються з суцільних ям, що унеможливлює по ним рух автомобіля з низьким кліренсом, – відповіли в листі за підписом Слєпян в ОДА.

Нагадаємо, раніше ми писали, що державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» 19 липня уклало угоду з КП «Автогосподарство» на оренду легкового автомобіля Ford Ranger вартістю 100 тисяч гривень. Ці два пікапи Ford Ranger комунальне підприємство «Автогосподарство» Запорізької облради придбало в грудні 2018 року. Вартість кожного – 1 мільйон гривень.

8

Артур2019-08-02 10:09:12
Эх, Семен Семенович, ну что ты матку правду говоришь. Вот эти , как бы новые автомобили марки FORD Ranger P 3751 CA, да надеть бы на голову Брылю да Антонову. Ну,зачем они нужны автохозяйству да еще с грузовым отсеком ? Да еще по такой цене ?
Семен Семнович2019-08-02 10:03:40
В ст. 13 Закону України "Про металобрухт" вже закладені корупційні дії де вказано, що місцеві державні адміністрації складають акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» на територіях відповідних адміністративних одиниць та здійснюють контроль за додержанням спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами та їх приймальними пунктами встановлених умов та правил здійснення операцій з металобрухтом. Щоб отримати відповідний акт обстеження і працювати, підприємствабготують КЕШ для чиновників ЗОДА. Спочатку на цих откатах сидів Бриль, а тепер.хто, як Ви думаєте ? Да , звичайно,ВОНИ, це чиновники , які очолюють ЗОДА, зами, да і Бриль , я думаю, ще не втратив вплив на цей процес.
Закон2019-08-01 19:58:12
Слепян все врет договора заключают департаменты. а ездят замы губернатора в данной истории авто будет обслуживать зам председателя АНТОНОВА о каких дорогах и металаломе идет реч.
Коля2019-07-31 17:55:29
А .что вы дергаите Заболотную. она всегда играла в одни ворота .а вот подсказать ей надо что Петя не вернетса и надо работать на народ Украины.а не на власть поучись у Лех
Запорожец2019-07-31 17:14:00
А гдеЗаболотная. Лех в стране перестройка. а в оластях как воровали так и воруют а прием металолома где вы видели чтоб ОГА металолом принемала смехота. мы уверены что авто приобрели по завышеной цене.никто не думал из них что Параша уйдет. это что за бред купили за бюджетные бабки два милиона и отдали рыбинспекции племяшу Брыля в позычку бесплатно. ну вы такое видили в стране война а некоторые жируют на зону их Зеленский присылай ГБР.
Горожанин2019-07-31 17:04:05
Заболотная, АУ! Где ты? Что выполняешь только заказы казнокрадов с ЗОДА? А слабо проверить всю корупционную схему от выделения бюджетных денег, приобретения автомобилей,решения КП И Запорожского областного совета № 50 от 20.12.2018 года «Про передачу рухомого майна в позику Управлінню Державного агентства рибного господарства у Запорізької області» двадцять шостої сесії Запорізької обласної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, враховуючи звернення Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області від 13.12.2018 № 02-47/5278 (вхідний від 14.12.2018 №12354/08-22), лист комунального підприємства «Автогосподарство» Запорізької обласної ради від 17.12.2018 № 806, Запорізька обласна рада надала дозвіл комунальному підприємству «Автогосподарство» Запорізької обласної ради передати в позичку ( на безоплатній основі) рухоме майно, що є власністю територіальних громад, сіл, селищ, міст Запорізької області Управлінню Державного агентства рибного господарства у Запорізької області терміном на 2 роки 364 дні з дня укладання договору позички з метою виявлення та запобігання незаконного добування водних біоресурсів в усіх районах Запорізької області, а саме : • новий автомобіль FORD Ranger P375ICA Limited 2.2 TDCI 160 6 AT (номер кузова 6FPPXXMJ2PHG07629); • новий автомобіль FORD Ranger P375ICA Limited 2.2 TDCI 160 6 AT (номер кузова 6FPPXXMJ2PHD37941). Жду ответных действий.
Зе2019-07-31 16:57:13
Нові вищевказані автомобілі FORD Ranger P 3751 CA модифікації Limited 2/2 TDCI 160 AT були придбані за рахунок бюджетних коштів обласного бюджету і увійшли в статутний фонд комунального підприємства «Автогосподарство» Запорізької обласної ради. Була розроблена корупційна схема. Тоді ще голова Запорізької обласної адміністрації Бриль К.І. посадив свого племінника Дмитра Чайку в крісло керівника Управління Державного агенства рибного господарства в Запорізької області і автомобілі були придбані для нього. Автомобілі були передані КП в позичку ( на безоплатній основі) Управлінню Державного агентства рибного господарства у Запорізької області. А Бриля вигнали і автомобілі Антонов вирішив прилаштувати для себе
Артур2019-07-31 16:45:53
Какая брехня.