USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорізькій області одне з приватних підприємств припинить вивозити сміття

В Запорізькій області одне з приватних підприємств припинить вивозити сміття

Влітку ПП «ЗЕВС» виграло конкурс на вивезення сміття з багатоквартирних будинків, які обслуговуються КП «Житлосервіс – 2а». Ця послуга була виведена із загального переліку послуг, що надаються «Жилсервісом», і повинна оплачуватися окремо приватному підприємству на основі підписаного договору.

Про це повідомляє портал ПроБердянськ.

27 вересня директор ПП «ЗЕВС» Володимир Заморський офіційним листом проінформував міського голову Володимира Чепурного і голову депутатської комісії з ЖКГ Віктора Цуканова, що в зв’язку з низькою оплатою населенням послуги з вивезення сміття, підприємство припиняє надавати дану послугу.

«Загальна оплата споживачами на 1 вересня становить 25% від заборгованості, – йдеться зокрема у листі. – По трьом будинкам оплата відсутня зовсім. За семи будинками оплата не перевищує 10%. За 32 будинками – від 10 до 20%. Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з 25 вересня ПП «ЗЕВС» припиняє вивезення сміття з цих будинків поки рівень оплати не виросте до належного рівня. З будинків, де рівень оплати перевищує 30% (20 будинків), вивезення сміття буде здійснюватися відповідно до рівня оплати».

Міський голова Володимир Чепурний доручив управлінню ЖКГ провести роз’яснювальну роботу серед мешканців будинків з низьким рівнем оплати.

Читайте також: У центрі Запоріжжя в аварію потрапив шкільний автобус, — ФОТО

0