USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорізькій області невідомі перекривали відпочивальникам доступ до моря: відкрито кримінальне провадження

В Запорізькій області невідомі перекривали відпочивальникам доступ до моря: відкрито кримінальне провадження

Пресслужба ГУНП Запорізької області прокоментувала інформацію, яка з’явилася у соцмережі.

Наприкінці травня у соціальних мережах було виявлено декілька інформаційних повідомлень з приводу того, що в селищі Приморський Посад на території Приазовської територіальної громади за проїзд на автомобілі на узбережжя Азовського моря встановлено загородження і з відпочиваючих за проїзд до моря береться відповідна плата.

Усі звернення громадян з даного приводу співробітниками відділення поліції №2 Мелітопольського РУП внесено до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України.

В ході даного кримінального провадження дізнавачами буде проведена перевірка щодо наявності у приватного підприємства дозвільних документів на довгосгострокову оренду земельних ділянок і підстави для отримання таких документів. Також поліцейськими буде перевірено умови виконання вимог договору між підприємством та місцевою владою з питань надання послуг відпочиваючим.

Нагадуємо, що у 2012 році державні уповноважені органи вже звертались до Господарського суду Запорізькою області щодо можливої незаконної оренди вказаних земельних ділянок і незаконної діяльності на їх території. За результатами розгляду судом було прийнято рішення про відмову у позові.


Читайте також:

У Запорізькій області сталася ДТП з мотоциклом: потерпілий знаходиться в лікарні

На запорізькому курорті тонули двоє дітей: в поліції розповіли подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0