USD: EUR:
... в Запорожье
В Запоріжжі відкриють два оригінальних музея

В Запоріжжі відкриють два оригінальних музея

На сторінці у соцмережі, присвяченій культурному життю Запоріжжя, розповіли про майбутнє відкриття двох музеїв, які точно прийдуться до душі запоріжцям та гостям міста.

Перший — це музей спеціального транспорту. Більше ста одиниць ретро-автівок, приватний парк, сцена для проведення музичних виступів – так за задумом виглядатиме новий проект, що зараз розбудовується по вулиці Штабній на місці колишнього зеленого господарства “Дніпроспецсталі”.

Вже зараз у музеї просто неба представлені понад 100 рідкісні авто, серед яких, — унікальний автобус французького виробництва, “ялтинський” тролейбус, чия історія придбання дістала широке висвітлення у національних ЗМІ. Формат та експозиція музею не повторюватимуть існуючі зібрання ретро-автомобілів.

Керівник проєкту «Бухта Радості» планує остаточно облаштувати парк та відкрити музей у 2021 році, саме тоді “Бухту Радості” буде офіційно представлено запоріжцям.

Другий — це музей історії архітектури, який невдовзі з’явиться у Запоріжжі. На сьогодні монтується перша черга музею, куди входитимуть експозиції, присвячені Старому Олександрівську та селищам менонітів. Музей стане частиною історико-культурної інфраструктури, яка дасть можливість осягнути етапи розвитку міста та його досягнення. Це буде перший муніципальний музей, який увійде до туристичної інфраструктури Запоріжжя.

Читайте також: В Запоріжжі створять два мурала на честь Якова Новицького за 100 тисяч гривень

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0