USD: EUR:
... в Запорожье
В Запоріжжі хазяйка кинула напризволяще 7 породистих собак, — ФОТО

В Запоріжжі хазяйка кинула напризволяще 7 породистих собак, — ФОТО

У соціальній мережі ГО “Запорізька зоозахисна ліга” розповіла про сімох покинутих південноросійських вівчарок.

“На вул.Гудименко проживає якась Сніжана, яка раніше займалася розведенням собак. Зараз собаки знаходяться в жалюгідному стані, за ними не доглядають, не годують і не вигулюють. Собаки ходять в туалет в будинку, зі слів сусідів, екскременти тварин просочилися в квартири мешканців знизу. На ніч собак випускають нишпорити по смітниках” – таке повідомлення з’явилося у соціальній мережі.

На ситуацію звернула увагу інспекція з благоустрою міської ради та КП “Побутовик”. На жаль, через відсутність муніципального Центру адопціі, комунальні служби не можуть вилучити собак.

Для сімох собак, які, можливо, потребують лікування, наразі треба знайти хоча б тимчасову перетримку, адже з’ясувалося, що є офіційне рішення суду на вилучення тварин.

Читайте також: В запорожской квартире устроили ферму экзотических тараканов: насекомые разбегаются по всему дому, соседи подают в суд из-за вони, – ВИДЕО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

3

Лидия2020-02-28 13:15:31
Обратитесь в центр реабилитации животных Александра Пылышенко в Васильевке-я думаю,-он сможет помочь и спасти этих потрясающих собак.Им нужен профессиональный уход!
Лидия2020-02-28 13:06:14
Скажите,а если обратиться за помощью в Васильевку -в центр реабилитации животных Александра Пылышенко-у него уже живут большие собаки ,я думаю он не откажется предоставить и этим собакам приют.Собаки истощены-им нужны специалисты и профессиональный и уход.
бабура2020-02-26 15:24:37
" К сожалению, из-за отсутствия муниципального Центра адопции, коммунальные службы не могут изъять собак". А бабки с дедками? А их, кто изымать будет?