USD: EUR:
... в Запорожье
В Запоріжжі ціна на автомобільний газ пішла вгору

В Запоріжжі ціна на автомобільний газ пішла вгору

Водії автомобілів, які їздять на газу, були неприємно здивовані: на АЗС несподівано виросли ціни на блакитне паливо.

В середньому, за даними Мінфіну, газ здорожчав на 38 копійок – середня по області ціна станом на 12 лютого становила 15.06 грн. Цікаво, що ціни на бензин та дизпаливо не змінилися.

По Україні в середньому газ для авто можна придбати за ціною 14.93 за літр. Запорізька область увійшла у ТОП-5 областей з найвищою ціною на цей вид палива.

Аналітик групи А-95 Артем Куюн у коментарі UBR.ua пояснив причину стрибка і спрогнозував, що ціни будуть рости і далі, і  досягнуть середнього значення в 15 грн/л, і, можливо, через 1-2 тижні навіть перевищать цю цифру на 60-70 копійок. За його словами, ще в середині грудня газ почав стрімко дорожчати в Європі – світовому індикаторі цін на пропан-бутан – а потім тенденція в середині січня дійшла до Польщі і, врешті-решт, до початку лютого і до України. У Європі зростання цін відбулося через підвищений попит на продукт з боку нафтохімічної промисловості. Вона споживає близько 50% всіх обсягів ЗВГ, але починає ще активніше використовувати його під час тривалого періоду стабільних цін на нафту.


Читайте також:

Юні піаністи з Запорізької області перемогли у всеукраїнському конкурсі

В центральній частині Запоріжжя демонтували «кричущу» магазинну вивіску

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Трейдери2021-02-18 12:35:58
Коли ви вже нажретесь падлюки!