USD: EUR:
... в Запорожье
В Україні продовжили

В Україні продовжили "пом'якшений" карантин: що зміниться

З 11 травня, як і планувалося, почнеться пом’якшення карантинних умов, які подовжили, в свою чергу, до 22 травня.

В Україні продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення прийнято Кабінетом міністрів на позачерговому засіданні 4 травня, повідомляє РБК.

Постанову про продовження карантину прийнято з можливістю доопрацювання протягом двох днів.

“Проєкт постанови про внесення змін в постанову № 211. Зміни стосуються продовження карантину до 22 травня на території країни. По-друге, знімаємо певний ряд заборон, які діяли на території країни. Дозволяємо роботу літніх терас, ресторанів, які розташовані під відкритим небом. Дозволяємо, роботу певних заходів культури. Але все це на розсуд того чи іншого закладу культури. Також дозволяємо роботу адвокатів, нотаріусів…”, – заявив Степанов

При цьому продовження карантину не вплине на початок пом’якшення карантинних обмежень, які заплановані на 11 травня.

“Важливий момент, сигнал для бізнесу, з 11 травня готуйте свої заклади для відкриття. Пом’якшення відбудеться”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Таким чином уряд прийняв рішення про ослаблення карантину з 11 травня. При цьому сам режим карантину був продовжений до 22 травня. Також дана постанова передбачає можливість посилення карантину в окремих областях рішенням місцевих комісій з надзвичайних ситуацій після 11 травня. На даний момент це Чернівецька, Івано-Франківська і Тернопільська області.

Читайте також: В Запорізькій ОДА розповіли, коли буде знято обмеження руху міжміського транспорту

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0