USD: EUR:
... в Запорожье
У три помешкання були влучання снарядів: зі Степногірська евакуювали родину, яка понад рік жила в підвалі, — ВІДЕО

У три помешкання були влучання снарядів: зі Степногірська евакуювали родину, яка понад рік жила в підвалі, — ВІДЕО

Менш ніж за три місяці подружжя вимушено змінило три місця мешкання. Всі їхні квартири та майно знищені обстрілами, тому певний час люди жили в укритті. Ворожі атаки на прифронтовий Степногірськ не вщухають і сьогодні, тому вирішили виїхати. Спільними зусиллями правоохоронців та органів місцевого самоврядування чоловіка з жінкою доправили до Запоріжжя.

Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області. 

З початку повномасштабного вторгнення подружжя постійно мешкало у понівеченому російськими бомбами та снарядами Степногірську та спочатку не погоджувалась евакуюватися. Виїжджати не хотіли, бо єдиним годувальником у родині був 63-річний Олександр Федотович, а його дружина — 56-річна Олена Вікторівна — має проблеми зі здоров’ям, тому чекає на чоловіка вдома та займається хатніми справами.

У перші пів року повномасштабної війни сім’я втратила власний дах над головою — у квітні 2022 снаряд прилетів в їхню квартиру. Переїхали жити до сина, але було влучання й туди. Через зруйновані власні оселі винайняли ще одне житло, але окупанти дістали й до нього — снаряд влучив під балкон будинку. Втомлені від постійних атак вирішили мешкати в укритті.

Понад рік Олена з Олександром ховалися у підвалі, де пережили ще один приліт. Тоді вибуховою хвилею був зруйнований вхід до сховища, а в стіні приміщення зяяла діра від російського снаряда.

Родина і той випадок пережила, але частину вцілілих речей все ж перевезла у гараж, аби хоч щось залишилося неушкодженим. Проте місяць тому всі ці речі згоріли внаслідок чергового влучання. Після цього прийняли рішення виїхати та звернулися по допомогу до поліцейської евакуаційної групи. Наразі подружня пара перебуває у безпеці.

«З початку цієї страшної війни ми мешкаємо практично на лінії розмежування, тож знаємо у чому полягає цінність життя. І знаєте — це точно не матеріальні блага. Втративши все майно ми не втратили один одного, жагу до життя та любов до України»,  — каже Олена Вікторівна.

Окупанти завдали 156 ударів по території Запорізької області: пошкоджені будинки у 21 населеному пункті, — ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі продовжують роботи в будинку на проспекті Соборному, стіна якого може рухнути внаслідок ракетного удару, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0