USD: EUR:
... в Запорожье
У разі аварії на ЗАЕС необхідно буде евакуювати близько 400 тисяч людей, – голова Запорізької ОВА

У разі аварії на ЗАЕС необхідно буде евакуювати близько 400 тисяч людей, – голова Запорізької ОВА

У разі аварії на Запорізькій атомній електростанції потрібно буде евакуювати близько 400 осіб. Ситуація залишається небезпечною не лише для Запорізької області.

Про це в ефірі телеканалу Апостроф TV повідомив очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.

«Якщо взяти 50-кілометрову зону обов’язкового відселення, що може виникнути внаслідок можливої аварії на АЕС в Енергодарі, то це понад 200 тисяч сіб потрібно буде евакуювати у нашій області і під 200 тисяч у сусідній Дніпропетровській області. Це міста Нікополь, Марганець, Енергодар, Василівка, Дніпрорудне та низка інших міст», – розповів Олександр Старух.

Він зазначив, що повністю реалізувати заходи цивільного захисту населення дуже важко, адже частина території захоплена російськими військами.

Також Олександр Старух додав, що зараз відбувається коригування плану евакуації з Енергодару та зони ризику радіаційного забруднення з урахуванням військової ситуації. Ситуація знаходиться на контролі центральної влади.

Окрім того, очільник Запорізької ОВА зауважив, що поки що радіаційне становище на АЕС стабільне. Показники не перевищують норму. Але все може змінитися у будь-який момент через дії російських загарбників.

Рашисти знову обстріляли Нікополь з окупованої території Запорізької області: четверо людей поранені, – ФОТО


Читайте також:

Рашисти декілька годин масовано обстрілювали Оріхів з реактивної артилерії: загинула жінка, шестеро людей постраждали, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0