USD: EUR:
... в Запорожье
Наступного року у кожному районі Запоріжжя з’явиться оновлений парк чи сквер

Наступного року у кожному районі Запоріжжя з’явиться оновлений парк чи сквер

Наступного року Запоріжжі планують зробити реконструкцію парків і скверів у кожному районі міста.

Про це під час зустріч з представниками ЗМІ розповів секретар міської ради, виконуючий обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

«Дійсно, нам потрібні локації для відпочинку, потрібні паркові зони. У міському бюджеті на наступний рік ми заклали кошти на те, щоб в кожному районі міста з’явилася паркова зона. Але вона бути сучасною: з сучасним біотеалетом, сучасним освітленням, має бути інтернет. Там має бути місце для того, щоб наші підприємці мали місце і могли додатково заробляти кошти. Хочу зауважити, що у нас є бренд нашого міста. І ці локації мають бути зв’язані. Щоб це було сучасно. Ми будемо працювати в цьому напрямку, – розповів Анатолій Куртєв. – Парк у Бородинському мікрорайоні, сквер Індустрія в Олександрівському районі, парк у Шевченківському районі і не лише. У всіх районах будемо робити парки у 2022 році».

Нагадаємо, у Запоріжжі в наступному році на реконструкцію скверів та парків витратять більше 100 мільйонів гривень.

Як вже писав «Перший Запорізький», планується спрямувати бюджетні гроші на реконструкцію парку «Дубовий гай» (11,5 мільйонів), скверу по вулиці Нагнибіди, 11-11а (16,2 мільйони), скверу на території Хортицького району по вулиці Курузова, 5-7 (15 мільйонів), скверу на території Шевченківського району по вулиці Спартака Маковського (15 мільйонів), реконструкцію елементів благоустрою скверу Індустрія (7,9 мільйонів), скверу по вулиці Шкільній (700 тисяч гривень), парку імені Шавченка (5 мільйонів), скверу по вулиці Билкіна (3,6 мільйона), скверу імені Івана Гутніка-Залужного по вулиці Товариській (9,6 мільйонів).

У мерії Запоріжжя прокоментували підвищення вартості проїзду у громадському транспорті


Читайте також:

У Запоріжжжі у новорічну ніч громадський транспорт буде працювати до 2-ї години

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0