USD: EUR:
... в Запорожье
Внаслідок удару по Запоріжжю загинула вчителька початкових класів

Внаслідок удару по Запоріжжю загинула вчителька початкових класів

Сьогодні, 29 грудня, внаслідок чергової терористичної атаки окупантів загинула 53-річна вчителька початкових класів з Запоріжжя, яка більшу частину життя присвятила роботі в школі.

Про це повідомив міністр освіти та науки України Оксен Лісовий

«Щирі співчуття рідним та близьким. Це трагедія для всієї освітянської родини. Пошкоджень також зазнали десятки закладів освіти по всій країні — дитячі садочки, школи, університети», — зазначив міністр.

В будинок жінки потрапила ворожа ракета. Стало відомо ім’я загиблої — Воробйова Оксана Михайлівна.

«Сьогодні дуже страшний ранок. Трагічно загинула наша вчителька, наш класний керівник. В її будинок потрапила ворожа ракета. Тільки 2 дні тому ми вітали нашу світлу і чарівну вчительку, нашу Оксану Михайлівну з новорічними святами», — написала у соцмережі знайома загиблої Кристина Романова.

Запорізька гімназія №4 підтвердила загибель вчительки.

«Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної та трагічної смерті людини, жінки, вчителя з великої літери, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів, вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

Воробйова Оксана Михайлівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч…

Вона була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, люблячою матір’ю. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.

Колектив Запорізької гімназії № 4 висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Оксаною Михайлівною», — йдеться у повідомленні на сайті гімназії.

Нагадаємо, зранку 29 грудня ворог завдав серію ударів по Запоріжжю. Влучання прийшлися по об’єктам інфраструктури та відкритим ділянкам місцевості. Одна з ракет влучила у приватний сектор, зруйнувавши вщент два житлових будинки. Наразі відомо про шістьох загиблих.

На місцях ударів по Запоріжжю працюють комунальники та волонтери: куди звертатись постраждалим, — ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

У Мелітопольському районі через дії окупантів назріває екологічна катастрофа

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0