USD: EUR:
... в Запорожье
У результаті атаки на запорізький аеропорт, яку було успішно відбито, постраждала котельня у Військбуді

У результаті атаки на запорізький аеропорт, яку було успішно відбито, постраждала котельня у Військбуді

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

У результаті атаки на запорізький аеропорт, яку було успішно відбито, постраждала котельня у Військбуді.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя, секретар міської ради Анатолій Куртєв.

«Сьогодні вночі було здійснено атаку на наш аеропорт. Все добре. Атаку успішно відбито. Але у Військбуді, який знаходиться поруч з аеропортом, постраждала котельня. Вночі люди залишилися без опалення і гарячої води. На даний момент роботу котельні відновлено. Військбуд вже з теплом, – зазначив голова міста. – У інших районах міста переважно було спокійно».

Поліція працювала у посиленому режимі та перевіряла підозрілих людей та підозрілі предмети, про які повідомляли містяни. Влада пильно стежить за дотриманням світломаскування на вулицях і оперативно реагували на усі повідомлення про увімкнені вітрини магазинів, аптек та інших приватних підприємств.

«Дякую тим з вас, хто дослухався і після заходу сонця вимкнув світло у своїх домівках. Так тримати! Ви дуже й дуже нам допомагаєте! Ми постійно укріплюємо місто та працюємо над дезорієнтацією ворога. Ми демонтуємо дорожні знаки та знімаємо з домів таблички з назвами вулиць та з номерами. Дуже прошу вас приєднуватися та допомагати нам. Давайте разом заплутаємо ворожі війська. Зараз наша з вами сила у співпраці!», – поділився Анатолій Куртєв.

Інформація про захоплення Енергодару та Запорізької АЕС є фейком, – мер Дмитро Орлов

У Запорізькій області російські війська окупували Бердянський район: є загиблий та постраждалий


Читайте також:

У Токмаку вночі тривали потужні бої: противник зазнав великих втрат

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0